Kared - pracujemy z energią

Kared Sp. z o.o. to firma z ponad dwudziestoletnią tradycją. Specjalizujemy się w rozwiązaniach kontrolno-pomiarowych do układów automatyki, diagnostyki i badań. Wykonujemy prace od projektu koncepcyjnego do wdrożenia włącznie. Nasze urządzenia spełniają wymagania najwyższej dokładności i niezawodności działania, oraz bardzo dużej prędkości realizacji zadań w "czasie rzeczywistym".

Dokładność i niezawodność łączenia naszych synchronizatorów oraz układów wykorzystanych do automatycznego załączania rezerwy stosowanych w energetyce zawodowej decyduje o tym, że w tej dziedzinie jesteśmy bezkonkurencyjni.

W roku 2005 wdrożyliśmy i poddaliśmy certyfikacji w naszej firmie system zarządzania jakością co zostało potwierdzone certyfikatami DET NORSKE VERITAS, NORWEGIAN ACCREDITATION oraz FINNISH ACCREDITATION SERVICE.

Naszą ofertę kierujemy do firm działających w obszarze energetyki wytwórczej, sieci przesyłowych i dystrybucyjnych oraz przemysłu. Zapraszamy do współpracy biura projektów, firmy prowadzące modernizacje, remonty i uruchomienia oraz badania pomontażowe.

 

Polityka prywatności

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, KARED SP. Z O.O. zamieszcza klauzulę informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych kontrahentów i partnerów biznesowych firmy KARED.

Zapraszamy do zapoznania się z jej treścią
 
Klauzula informacyjnaStatuetka "Energia w dobrych rękach" - 2013 List gratulacyjny Prezesa Zarządu PSE S.A. Aprobata PSE dla SS-07 Certyfikat ISO 9001/2008 Certyfikat dla SM-06
 
Srebrny medal targów Energetab 2007 dla RZ-1 Wyróżnienie dla RZ-1 Certyfikat dla RZ-1 Partner w innowacjach