ul. Kwiatowa 3/1,
80-180 Kowale

+48 58 322 82 31
kared@kared.com.pl

Kariera

Dlaczego warto dołączyć do nas?

Kared jest firmą rodzinną, usługowo-produkcyjną, działającą na rynku energetyki zawodowej i przemysłu od 1988 roku. Przez ponad 30 lat dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszych pracowników firma ugruntowała swoją pozycję dostarczając dla swoich odbiorców innowacyjne rozwiązania z zakresu urządzeń automatyki elektroenergetycznej i systemów monitorowania, nadzoru i sterowania (SCADA).

Oferujemy pracę na jasno określonych warunkach, z możliwością awansu zawodowego. Pomożemy Ci w określeniu własnej ścieżki kariery, dzięki czemu osiągniesz swoje cele i będziesz miał rzeczywisty wpływ na rozwój nowych technologii.

Rozwój zawodowy Naszych pracowników jest dla Nas niezwykle istotny, dlatego wspieramy proces kształcenia i rozwoju zawodowego. O rozwoju kariery decyduje twoja pracowitość, sumienność, zaangażowanie w realizację postawionych przed Tobą celów, wiedza, doświadczenie lub wkład w rozwój firmy.

Obecnie poszukujemy

1) Inżyniera systemów nadzoru i sterowania
2) Inżyniera systemów embedded

Podstawowy zakres obowiązków

Projektowanie systemów SCADA, w szczególności:

- opracowanie koncepcji systemu SCADA dla obiektu wraz z przygotowaniem kalkulacji
- udział w realizacji wdrożeń systemów pomiarowych, monitorowania i sterowania, automatyki
- nadzór nad wdrożeniem realizowanych projektów
- opracowanie materiałów do instrukcji obsługi

Projektowanie systemów embedded, w szczególności:

- opracowanie koncepcji dla nowych wyrobów wraz z przygotowaniem kalkulacji
- programowanie w ANSI C mikrokontrolerów ARM, DSP
- programowanie układów programowalnych FPGA, CPLD
- projektowanie HMI
- projektowanie narzędzi do testowania w C#
- uruchamianie urządzeń
- przygotowanie materiałów do wystawienia deklaracji CE

Mile widziane:

- znajomość platform COPA-DATA (Zenon, Straton)
- znajomość protokołów komunikacyjnych: Modbus, DNP3, IEC 60870-5-103, IEC 60870-5-104, IEC 61850.
- znajomość systemów Linux w układach embedded

Dodatkowe atuty:

- podstawy projektowania układów elektronicznych (Eagle PCB)
- podstawowe uprawnienia SEP
- umiejętność pracy z oprogramowaniem typu AutoCAD
- znajomość środowiska Code Composer Studio
- znajomość środowiska Quartus
- znajomość Jira , Git

Nasze wymagania:

- wykształcenie średnie lub wyższe o profilu technicznym
- znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki lub automatyki
- umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi
- zaawansowana obsługa oprogramowania MS Excel, MS Word i MS Office lub OpenOffice
- umiejętność pracy zarówno w zespole jak i w pełni samodzielnie
- odpowiedzialność i dyspozycyjność
- gotowość do wyjazdów służbowych
- prawo jazdy kat. B
- znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Oferujemy

- pracę w renomowanej i rozwijającej się polskiej firmie
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- atrakcyjne wynagrodzenie
- kursy oraz szkolenia

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez Kared Sp. z o. o.

Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne  Sp. z o. o. w Kowale, ul. Kwiatowa 3/1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kared Sp. z o. o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji.”